TELPAUGU KOPŠANAS KĻŪDA - Nē, telpaugu liešanai vadoties pēc citu grafika!

TELPAUGU KOPŠANAS KĻŪDA - Nē, telpaugu liešanai vadoties pēc citu grafika!

Nē, augu liešanai vadoties pēc citu grafika!

Viena no kļūdām, ko diezgan bieži dzirdu no klientiem, ir augu liešana vadoties pēc mistiska liešanas grafika. Respektīvi mēs dzirdam no paziņām, draugiem vai kaimiņiem, ka viņi lej konkrēto augu reizi nedēļā un sākam arī liet savus augus reizi nedēļā, jo viņiem taču šis augs brīnišķīgi aug. Nedaram tā!!

Nekad nevadāmies pēc mistiskiem liešanas grafikiem! Atcerieties, ka katram no mums ir savādāki augšanas apstākļi un tieši tie arī ietekmē to cik regulāri ir jālaista augi. Auga liešanas biežumu ietekmē - auga izmērs, puķu poda izmērs, puķu poda materiāls, auga sakņu sistēmas lielums, gaisa mitrums, gaismas daudzums, gaisa temperatūra, un vēl daudz citi aspekti.

Vispareizāk ir iepazīties ar auga augsnes mitruma līmeņa prasībām un tieši pēc tā arī vadīties. Piemēram ja Jums ir sukulenta dzimtas augs tad jūs ļausiet augsnei pilnībā izžūt starp liešanas reizēm, bet turpretī mušķērāju augiem jūs augsni uzturēsiet visu laiku mitru.

Tieši šādi laistot un vadoties pēc auga nepieciešamībām ar laiku Jums veidosies savs augu liešanas grafiks, ko Jūs varēsiet sākt ievērot, tomēr atcerieties ka Jūsu augu liešanas grafiks var nederēt kādam citam!

 

Ja Jums ir vēl kādi jautājumi par augu kopšanu piesakieties uz konsultāciju un es ar prieku palīdzēšu Jums ar padomiem lai Jūs turpmāk varat parūpēties par saviem telpaugiem kā profesionālis. https://augi-plants.lv/products/attalinata-konsultacija

Atpakaļ uz emuāru

Jaunākie augi

1 no 4
1 no 3