Ko ievērot mēslojot telpaugus?

Ko ievērot mēslojot telpaugus?

Nē, augu nepareizai mēslošanai!

Viena no kļūdām ko bieži dzirdu ir nepareiza telpaugu mēslošana jeb pārmēslošana.

Pirmkārt ļoti svarīgi ir ievērot mēslojuma instrukcijā norādītās devas. Nekad nejauciet šķidro augu mēslojumu uz aci vai savām sajūtām!! Nepareiza mēslojuma sajaukšana var apdedzināt augam saknes un augs var iet bojā!

Otrkārt atcerieties ka nekad mēs nemēslojam augus, kad zeme ir sausa!! Arī šis veids var apdedzināt augam saknes. Vienmēr pirms mēslojuma liešanas mazliet aplej augu lai augsne un saknes būtu slapjas un tikai tad nākamajā dienā lej šķidro mēslojumu.

Treškārt augu mēslošanu mēs veicam no aprīļa līdz oktobrim. Ziemas periodā kad augam nav vairs aktīvās augšanas periods mēs augus nemēslojam. Izņēmums ir ja augi tiek audzēti zem augu lampām tad tos var mēslot visu cauru gadu, jo viņiem augšana notiek arī ziemas mēnešos.

Augu mēslošanu veicam regulāri un vasarā to veicam biežāk, jo tad augiem ir visaktīvākais augšanas periods. Piemēram ja parasti mēslojam reizi mēnesī tad vasaras mēnešos divreiz mēnesī vai pat katru nedēļu var mēslot augus.

 

Ja Jums ir vēl kādi jautājumi par augu kopšanu piesakieties uz konsultāciju un es ar prieku palīdzēšu Jums ar padomiem lai Jūs turpmāk varat parūpēties par saviem telpaugiem kā profesionālis. https://augi-plants.lv/products/attalinata-konsultacija

Atpakaļ uz emuāru

Jaunākie augi

1 no 4
1 no 3