Kā pavairot telpaugus?

Kā pavairot telpaugus?

Pavairojam augus

Augu pavairošanai vislabākais laiks ir pavasaris un vasara, jo kad āra ir silts un ir daudz saules gaismas, augu spraudeņiem daudz ātrāk sāks augt saknes un aktivizēsies jaunie augšanas punkti. Tāpēc, ja plānojat griezt savus augus un tos pavairot šis ir īstais laiks tam.

Nogrieztos spraudeņus varat apsakņot ūdenī, mitrā perlītā https://augi-plants.lv/products/perlits-1l , sfagnu sūnās https://augi-plants.lv/products/kaltetas-sfagnu-sunas  vai augsnē  https://augi-plants.lv/products/premium-telpaugu-augsne  Apsakņošanas metodi izvēlieties atbilstoši saviem apstākļiem un auga veidam. Piemēram, vasarā man ļoti labi augi apsakņojas ūdenī, bet ziemā es augus apsakņoju tikai mitrā perlītā un zem augu lampām. Tāpat katram augam apsakņošanai ir savas nianses, piemēram Monstera Deliciosa Variegata mēs liekam ūdenī tikai gaisa sakni, bet spraudeņa stumbra daļu ūdenī neliekam, jo šai Monsterai ir tieksme stumbram pūt, itsevišķi izteikti tas ir ziemā, ja apsakņo spraudeņus.

Interesanti ka citi audzētāji iesaki, apsakņojot spraudeņus ūdens glāzē ieliek Pothos Golden spraudeni un tad visi glāzē esošie spraudeņi daudz ātrāk izdzīs saknes. Vai par šo zinājāt?

 

Ja Jums ir vēl kādi jautājumi par augu kopšanu piesakieties uz konsultāciju un es ar prieku palīdzēšu Jums ar padomiem lai Jūs turpmāk varat parūpēties par saviem telpaugiem kā profesionālis. https://augi-plants.lv/products/attalinata-konsultacija

Atpakaļ uz emuāru

Jaunākie augi

1 no 4
1 no 3