Telpaugu iegāde ziemā

Telpaugu iegāde ziemā

Parunāsim par telpaugu iegādi ziemas mēnešos. Pastāstīšu par galvenajiem principiem kas jāievēro, ja iegādājamies telpaugus ziemā.

Heatpack / Sildelements ☀️
Heatpack jeb latviski sildelements ir sildoša paka, kas satur dzelzs smiltis, kas saskaroties ar gaisu sāk uzkarst. Šie sildelementi ir pieejami dažāda lieluma un no tā ir atkarīgs arī to darbības ilgums. Jo ilgāk darbojas, jo ilgāk Jūsu paciņa ar augiem būs siltumā. Tāpēc šobrīd iegādājoties augus noteikti pārbaudām vai internetveikals no kā plānojat sūtīt augus tos sūta ar sildelementu savādāk Jūsu augi ceļa laikā var apsalt.

Es pati savā internetveikalā izmantoju XL izmēra sildelementus, kas darbojas 72 stundas.

Ārvalstu veikali 🌍
Ja vēlaties pasūtīt šobrīd augus no ārvalstīm noteikti noskaidrojiet cik ilga plānojas piegāde uz Latviju. Ja piegāde ir ilgāka nekā sildelementa darbības ilgums Jums ir liels risks ka augi kamēr nonāks pie Jums būs apsaluši.

Piemēram veikals izmanto standarta kurjerkompānijas pakalpojumus kas nodrošina piegādi 2 nedēļu laikā uz Latviju un sildelements ko viņi izmanto darbojas tikai 72h tātad pārējās 11 dienas augi būs aukstumā. Skaidrs ka šajā laikā noteikti augi Jums atnāks apsaluši.

Iekštelpu pakomāti vai pasta nodaļas 🏠
Latvijā iegādājoties augus ziemā noteikti izvēlamies saņemt uz pakomātiem kas atrodas iekštelpās ( Latvijas Pasts vai Smartpost Itella) vai arī uz Latvijas Pasta nodaļām jo pat ja nesanāks Jums uzreiz izņemt paciņu vai ja aizkavējas piegāde dēļ kurjerkompānijas noslogotības augs atradīsies siltumā telpās. Bet atceramies ka saņemt augu bez sildelementa ziemā nevar pat uz iekštelpu pakomātiem jo paciņas kurjerkompānijas pārvadā kravas kastēs kur nav apkures!

Saņemšana uz vietas veikalā 🪴
Šis noteikti ir viens no labākajiem variantiem iegādājoties augus ziemā, ja esat ar mašīnu. Jo tad augs ļoti īsu brīdi tiek pakļauts aukstumam. Tomēr atceramies vislabāk augu vēl iepakot papīrā pirms nesam ārā no veikala lai ziedi vai lapas netiek apsaldētas. Ja esat bez mašīnas tad augi ir jāiepako ļoti kārtīgi un es ieteiktu sagatavot jau kādu siltāku somu.
Atpakaļ uz emuāru

Jaunākie augi

1 no 4
1 no 3