Zaļās augu sienas

Jau kādu laiku zaļās sienas ir bijusi jauna un augoša dizaina tendence.

Augu sienas, ko sauc arī par vertikālajām augu sienām vai dzīvajām sienām , ir jaunākais augu sienu veids ko pašlaik pielieto jaunie biroji un tirzniecības centri.

 

Zaļās augu sienas

Kādas ir zaļo augu sienu priekšrocības?

Zaļajām augu sienām ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, tie palīdz attīrīt gaisu, ko mēs elpojam. Tāpat kā visi augi arī zaļajās sienās notiek fotosintēze.

Tas nozīmē, ka augi izmanto saules gaismu, ūdeni un oglekļa dioksīdu, lai ražotu skābekli. Šis process izvada no gaisa kaitīgo oglekļa dioksīdu un atbrīvo skābekli, kas mums ir nepieciešams lai elpotu.

Augi pārvērš "nevēlamos piesārņojumus" gaisā, piemēram, oglekļa dioksīdu un oglekļa monoksīdu, skābeklī. Tas ievērojami samazina CO2 daudzumu gaisā, uzlabojot gaisa kvalitāti un apkārtējo cilvēku labsajūtu.

 Vai esat kādreiz bijis istabā, kas ir pilna ar cilvēkiem, kas runā, un jums ir šķitis, ka nedzirdat pat savas domas? Jūs, iespējams, nepamanījāt, taču bieži iemesls ir virsmas ap jums. Skaņas daudz vieglāk atlec no cietajām sienām, grīdām un griestiem nekā augiem. 

Augu sienas

Tāpēc zaļās sienas ir lielisks trokšņu samazināšanas risinājums. Pateicoties savām absorbcijas īpašībām, augi var samazināt trokšņa līmeni gandrīz uz pusi! Tas var radīt ideālu vidi birojā, kur cilvēkiem ir jāspēj koncentrēties, vai mājās, kur vēlaties vienkārši atpūsties. 

Ja jūs dzīvojat ļoti urbanizētā pilsētā, piemēram, Rīga, jūs neapšaubāmi ieskauj betons, asfalts, troksnis un piesārņojums. Tas var kaitēt gan jūsu fiziskajai, gan garīgajai labklājībai. 

Augu sienas šādos betona džungļos var krasi uzlabot jūsu dzīves kvalitāti. No videi labvēlīgas ietekmes nodrošināšanas, piemēram, temperatūras kontroles un gaisa attīrīšanas, līdz mierīgas un uzmundrinošas darba, mājas vai āra telpas radīšanai.  Zaļās augu sienas var palīdzēt pārsteidzošos veidos, piemēram, palielināt darba ražīgumu!

Zaļā augu sienas

Interesē pakalpojums? Sazinies ar mani