PiegādePiegāde tiek veikta uz Jūsu izvēlēto pakomātu vai pasta nodaļu. 

OMNIVA 3,50€

Latvijas Pasta Pakomāts 3,50€

Latvijas Pasta nodaļa 3,50€

Pasūtījumi tiek sagatavoti un izsūtīti nākamajā darba dienā, ja pasūtījums tiek iesniegts un apmaksāts līdz esošās dienas 19:00.

Pasūtījumi ar augiem netiek izsūtīti piektdienās, lai izslēgtu risku, ka paciņa ar augu pa brīvdienām paliek kurjeru kompānijas noliktavā. 

Katrs pasūtījums tiek pakots īpaši rūpīgi - katram augam tiek nofiksēta augsne lai tā neizbirtu ārā no puķu poda, tad augs tiek ietīts papīrā un pēctam ielikts kastē, papildus, ja nepieciešams, kaste tiek piepildīta ar papīru, lai augs kastē būtu cieši nofiksēts. 

Aukstajos mēnešos, kad gaisa temperatūra sasniedz zem +10 grādiem es iesaku pievienot Sildelementu ( heatpack), kas 72 stundas, kamēr paciņa atrodas ceļā pie Jums, izdala vienmērīgi siltumu. Heatpack pievienošana pasūtījumam nodrošina, ka augs ceļa laikā neapsals.

Aukstajos mēnešos iespēju robežās iesaku izmantot iespēju saņemt pasūtījumi ar Latvijas pasta pakomātiem vai pasta nodaļās, jo tie atrodas iekštelpās! 

Ja klients pie pasūtījuma izvēlas nepievienot sildelementu, kad gaisa temperatūra ārā ir zem +10 grādiem, es neuzņemos atbildību, ja augi ceļa laikā apsalst. 

Interesē pakalpojums? Sazinies ar mani