5 TELPAUGI VANNASISTABAI

5 TELPAUGI VANNASISTABAI

5 TELPAUGI KAS BŪS PIEMĒROTI VANNASISTABAI
1. Papardes ( Fern )


Papardēm ļoti patīk mitrs gaiss tāpēc vannasistaba tām būs ideāla vieta, ja nav pietiekami mitrs gaiss papardes var mest nost lapas!  Papardes jālaista kad 1/3 augsnes ir sausa. Tās var augt ēnainās vietās.

2. Efejas ( Ivy)

Efejas ir vēlviens augs kam patiks ja ir mitrs gaiss. Tās ļoti labi jutīsies arī vēsākās telpās galvenais lai gaisa temperatūra nav zem +5 grādiem. Efejas arī ļoti labi aug dažādos gaismas daudzumos, tomēr labāk tām patiks saulainas vietas, bet ne tiešie saules stari. Efejas jālaista kad 1/3 augsnes ir sausa.

‼️Tīklērcēm ļoti garšo efejas, tāpēc esat uzmanīgi iegādājoties šo augu.

3. Zirnekļa augs ( Chlorophytum jeb tiek saukts arī par Spider plant)

Zirnekļa auga ir samērā viegli kopjams augs kas neprasa īpaši daudz uzmanības. Var augt ēnainās vietās. Zirnekļa augu laistam kad 1/2 augsnes ir sausa.

4. Aglanome ( Aglaonema jeb tiek saukta arī par Chinese Evergreen plant)

Aglanomes ir ļoti daudz un dažādas šķirnes pieejamas ar diezgan plašu krāsu gammu lapām. Zaļākie eksemplāri var augt arī ēnainākās vietās , bet krāsainākajām šķirnēm patiks saulaina vieta. Aglanomes jālaista kad vismaz 1/2 augsnes ir sausas.

5. Arekas palma ( Areca palms jeb tiek saukta arī par Dypsis lutescens)

Dypsis ir augs kuram patīk mitrs gaiss un ja Jums ir plaša vannasistaba tad tā ir īstā vieta šim augam. Dypsis jālaista kad 1/2 augsnes ir sausa. Vislabāk tas jutīsies saulainā vietā.

‼️‼️Atceraties neviens augs nevar augt pilnīgā tumsā. Augus iespējams audzēt vannasistabā tikai, ja tajā ir logs!

Back to blog

Younger plants

1 of 4
1 of 3